Warszawa info@runvegan.pl +48 507 006 851

Udało się! Po nieco ponad 24h wbiegłam dumna i szczęśliwa na metę

Dziękuję pięknie za wszystkie trzymane kciuki! Udało się! Po nieco ponad 24h wbiegłam dumna i szczęśliwa na metę.
Bieg był faktycznie trudny technicznie, z dużą liczbą cheap jerseys długich podejść, wholesale jerseys China kamienistym podłożem (ława, pokruszone skały), a najbardziej chyba dopiekło wszystkim 10 km po dnie suchego strumienia, pełnego usuwających się spod nóg kamieni. Były 2 kryzysy (stopy i pragnienie), były chwile wholesale jerseys śmieszne (pomyliłam ostatni punkt pomiaru czasu z metą…), były fantastyczne widoki. Słowem – spełnienie.

Czy było to „100 mil szczęścia”? Pomijając dystans, Lorenzo Transgrandcanaria to przede wszystkim symboliczne 100 mil uważności… Trasa tak wymagająca, ze głowę podnosiłam tylko wtedy, jak sie zatrzymywałam. Krok za krokiem, zwłaszcza na zbiegach, byłam wyjątkowo skupiona na wybraniu stabilnego miejsca na stopę. Na podejściach głowy nie podnosiłam – oczywiście po to, zeby sie nie przygnębiać skalą, moja podstawowa zasada przetrwania:-)
Jestem… bardzo dumna, 8-0 ze udało mi się ukończyć ten bieg i to w dobrym China czasie. wholesale mlb jerseys A teraz, for gdy już „pobiegane” z przyjemnością skupię się na smakowaniu Wyspy Kanaryjskiej. To ten smak pierwszy z czających mnie 12… got Pachnące pomarańcze, Drzewa pełne cytryn, świeżo wykopane słodkie ziemniaki (tak, marzec!), opuncja – robię się głodna !

Więcej na profilu FB 100 mil szczęścia. 12 smaków.