Warszawa info@runvegan.pl +48 507 006 851

O nas

Run Vegan to organizacja, która zrodziła się z pasji biegania i zaangażowania w promocję idei weganizmu. Inspirujemy do aktywnego i świadomego stylu życia, wspierając i ułatwiając proces zmiany i dokonanie pierwszego kroku – na biegowej ścieżce czy przy wyborze diety.
Za Run Vegan stoją Viola i Robert – biegacze, ultrasi, weganie, eko-zakręceni, zaangażowani w obronę praw zwierząt.

Violetta i Robert, górscy biegacze ultra z wieloma biegami powyżej 100 km na koncie. Najdłuższe starty to biegi 100 milowe (ok 170 km). Od kilku lat gotują, jedzą i przekonują innych o pozytywnym wpływie diety roślinnej na stan zdrowia, kondycję oraz …stan umysłu. Niestrudzenie szukają nowych informacji i nowych smaków. W tym celu odwiedzą 12 państw w ramach projektu „100 Mil Szczęścia” w celu poznania lokalnych przepisów na tradycyjne dania roślinne.

Violetta Domaradzka – od zawsze świadoma żywienia, weganka, biegaczka ultra. Kobieta z pasją. Inspiruje do działania innych. Niestraszny jej dystans 100 km w górach. Mama 10-letniej Poli.

Robert Zakrzewski – od zawsze aktywny, od wielu lat biega. Kilka lat temu przeszedł na dietę roślinną. Aktywny uczestnik życia sportowego. Wziął udział w wielu maratonach, ultramaratonach i biegach górskich.